ACF Fiorentina decyduje się przejść na emeryturę koszula numer 13

Aby uczcić pamięć i nie wspomnieć Davide Astori, ACF Fiorentina postanowiła wspólnie odstąpić Koszulki Piłkarskie z numerem 13, który należy do Davida Astori numer 13.

To będzie emocjonalna okazja. Wszystkie niedzielne mecze zostały odwołane po zerwaniu wiadomości o śmierci Astori. Zmarł 4 marca 2018 r. W wyniku zatrzymania krążenia w wieku 31 lat. Na początku sezonu 2017-18, Astori został mianowany kapitanem drużyny po odejściu Gonzalo Rodrígueza. Klub zdecydował się na wycofanie Koszulka ACF Fiorentina numer 13 noszonej przez Davide Astori po tragicznej śmierci ich kapitana w weekend.

W międzyczasie Liga Serie A ogłosiła, że ​​wszystkie mecze Serie A zostały przełożone i przełożone z powodu jego śmierci. Dawny klub Astori, Cagliari, zgodził się nie używać już koszulki z numerem 13, którą również nosił, grając dla nich.