Adrien Silva osiąga wspaniały cel dla Leicester City

Portugalski pomocnik Adrien Silva wybrał swój numer Koszulki Piłkarskie w Leicester City i zadebiutował w Nowy Rok, cztery miesiące po tym, jak przeniósł się za 22 miliony funtów z Sporting Lizbony.

Silva postanowiła wybrać Koszulka Leicester City klubową numer 14, jednak Danny Drinkwater odszedł, a koszulka numer 4 i 24 były dostępne. Dwa numery koszulki są blisko jego ulubiony. Zdecydował się na odrobinę dobrej zabawy ze swoim wyborem. On chce się bawić. Był w stanie trenować z drużyną i szybko znaleźć swoje stopy w Anglii. Wspaniała ocena (3-0 Huddersfield) pojawiła się w Nowy Rok.

Portugalska reprezentacja międzynarodowa będzie warta czekania po opóźnionym debiucie pomocnika za 22 miliony funtów. "Adrien wniesie do zespołu cechy, których potrzebujemy." Powiedział jego kolega z drużyny, Marc Albrighton.