Alves jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii

Prawy obrońca Paris Saint-Germain, Dani Alves, przeszedł operację z powodu urazu więzadła krzyżowego przedniego w Paryżu we wtorek. 35-letnia była gwiazda Barcelony, Alves, doznała urazów stawu kolanowego 8 maja podczas finału Pucharu Francji, co oznacza, że ​​Brazylia przegrała seniorkę ze 107 występami na Mistrzostwach Świata. 35-letni brazylijski obrońca również spudłował w pierwszej połowie sezonu 2018-2019. Fani noszący Koszulka PSG są bardzo rozczarowani tą wiadomością.

"Czekaliśmy na odpowiedni moment do działania, aby był jak najszybciej sprawny," powiedział klub. Ludzie noszą Koszulka PSG czekają na jego powrót. Podczas gdy Alves czekał na przygotowanie się do operacji, pojechał do Brazylii, aby zaprezentować nagrody MTV, a następnie USA, aby wziąć udział w serii wykładów w Harvard Business School pod okiem Anity Elberse. Alves grał w największych europejskich klubach, w tym w Barcelonie i Juventusie, aby stać się najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii.