Bayern Monachium wygrał z PSV Eindhoven 4: 1

Bayern Monachium wygrał po raz pierwszy w czterech grach jak metę punktacji ubrany koszulki FC Bayern Monachium Joshua Kimmich kontynuował w ciągu 4-1 sukces drużyny PSV Eindhoven w Lidze Mistrzów.

Thomas Muller przełamał impas ze swojej pierwszej bramki Bayernu w sześciu meczach, Kimmich przytaknął mu siódme miejsce w jego ostatnich ośmiu występach, Robert Lewandowski odniósł swoje 15. dla klubu i reprezentacji tego terminu i Arjen Robben zaokrągla ją przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Muller, Robben i David Alaba wszystkim brakowało cel na początku, ale to zawsze będzie kwestią czasu z czerwona Koszulki Piłkarskie roi przodu do woli.

W żywotnym chwili Kimmich pomoc Bayern wygrał trudny mecz. On szybko dał się poznać jako zagrożenie bramki tym razem choć wysoko oceniane 21-latek nie zdobył ani dla Bayernu lub Niemiec w 40 grach poprzedniej kadencji.