Brazylijska koszulka do domu i poza Puchar Świata 2018

Puchar Świata trwa tylko około trzech miesięcy. Coraz więcej zespołów wydało najnowsze Koszulka Mistrzostwa Świata 2018. Spójrzmy.

Brazylia już wydała koszulkę drużyny narodowej. Będą mieli na sobie dwa nowe koszulki piłkarskie Brazylia podczas Mistrzostw Świata w Rosji tego lata i jak zwykle koszulki gospodarzy i gospodarzy są bardzo urocze. Główny kolor koszulki domowej jest żółty. Na kołnierzyku widać zielonkawe szwy z maleńką smugą niebieskiego z tyłu. Naturalnie koszulka Brazylia MŚ 2018 z daszkiem jest niebieska, z subtelnym geometrycznym nadrukiem pokrywającym tułów. Brazylia po raz pierwszy założy swoją nową koszulka, gdy zagra w Rosji w meczu rozgrywane w Pucharze Świata w Moskwie, a gwiazda PSG - Neymar - zaprezentuje nową koszulkę Brazylii na finały Mistrzostw Świata.

Trzydzieści dwa zespoły wyruszają na chwałę w Rosji tego lata. Jeśli chcesz wesprzeć jedną drużynę, możesz odwiedzić klubykoszula.pl i ją kupić.