Komisja Dyscyplinarna daje FC Porto grzywny

Komisja dyscyplinarna nałożyła grzywnę w wysokości 306 euro na FC Porto z powodu opóźnienia na początku meczu i Koszulki Piłkarskie brazylijskiego piłkarza Felipe.

Koszulka Felipe niesie problemy z FC Porto. Ten biedny Felipe traci grzywnę, nie mając odpowiedniej koszulki. Mecz pomiędzy FC Porto i Moreirense w trzecim dniu Ligi rozpoczął się pięć minut po tym, jak Sérgio Conceição zepsuł się z powodu Koszulka FC Porto 28-go Felipe, zgodnie ze sprawozdaniem sędziego. W związku z tym, że jest to powtórzenie, Rada Dyscyplinarna w Portugalskiej Federacji Piłkarskiej postanowiła karać mistrzostwa zawodowe z tą grzywną. "Jeśli jest grzywna, zapłacę." Trener FC Porto, Sérgio Conceição, powiedział na konferencji prasowej.

Benfica i Sporting były nawet grzywny za złe zachowanie ze strony publiczności.