Koszula Argentyny na Mistrzostwa Świata w 2018 w Rosji

Puchar Świata w 2018 r. Jest tuż za rogiem, a podczas gdy ostateczny zestaw drużyn zakwalifikuje się w listopadzie, przed losowaniem 1 grudnia, zespoły, które już zdobyły swoje miejsca, ujawniły Koszulki Piłkarskie na letnie widowisko.

Argentyna ma dostęp do kwalifikacji do Rosji 2018. Kapitan reprezentacji Argentyny Messi i jego koledzy z drużyny mieli na sobie koszulka po raz pierwszy przeciwko Rosji na stadionie Łużniki w Moskwie. Aby uczcić 125 rocznicę powstania Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej, nowy projekt koszulki opiera się na wzorach noszonych przez drużynę w 1978 i 1986 roku, kiedy zdobyli Puchar Świata. Koszulka Argentyna została ujawniona w tym tygodniu przed meczem i zawiera zwykłe jasnoniebieskie i białe paski w zestawie, który został zaprojektowany przez Adidasa z myślą o przeszłości.

Oczywiście inne kraje również ujawniają swoją nową koszulki dla Rosji w 2018 roku.