Koszulka z domu VfL Wolfsburg

Europejskie czołowe drużyny zaprezentują się w nowych Koszulki Piłkarskie najpóźniej w lecie.

Wygląd nowych koszulki w nadchodzącym sezonie jest, obok gracza wychodzącego i nowego przejęcia, popularnym tematem dyskusji wśród fanów. Fani w końcu wiedzą, że wilki wróciły! VfL zostało przedstawione w poniedziałek (10 rano) w nowym szkoleniu. W tym sezonie Koszulka VfL Wolfsburg jest zielono-biała i pasjonująca X, która spowodowała, że fani mieli dużo materiałów do dyskusji. Do Wyjazdowa koszulki dodano zupełnie nowy projekt. Niebieski ją ozdobił.

Turnieje są już zakończone, a nowy sezon ligi federalnej nie jest daleko. Co za zaskakujące kolory! Vfl Wolfsburg zaprezentował już nowy dom, z daleka lub trzeciej koszulki. Koszulka VfL Wolfsburg powszechnie przyjęta przez własnych zwolenników. Dowiedz się więcej na temat sekcji VfL Wolfsburg Sklep na www.klubykoszula.pl