Liverpool kończy przeniesienie Salah

Okres transferu prowadzi do szaleństwa u ludzi. Mohamed Salah jest ostatnim zakupem angielskiego klubu z Koszulki Piłkarskie Liverpoolu.

Liverpool zakończył przeniesienie Mohameda Salah. Opłata transferowa dla Salah może wzrosnąć nawet o pięćdziesiąt milionów euro. W mediach społecznościowych zdjęcia pokazały, jak Salah podpisuje kontrakt i utrzymuje koszulka Liverpool. Salah, skrzydłowy piłkarz AS Roma, z sukcesem zakończył testy medyczne i jest oficjalnie piłkarzem Liverpoolu od 1 lipca. Tak więc 25-letni egipski skrzydłowy Salah zgadza się z rekordem Sadio Mané, który jest najdroższym futbolistą Afrikaans wszech czasów.

Nawiasem mówiąc, pokazuje, co gra w następnym sezonie. "To piękny klub i piękny zespół", mówi Mohamed Salah. Liverpool ujawniła nowe koszulki sezonie. Po więcej informacji zapytaj o koszulka Liverpool 2017-2018 lub odwiedź naszą stronę www.klubykoszula.pl