Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i wyjazdowej 2018 dla Francja

Puchar Świata trwa około dwóch miesięcy, a finaliści będą nosić Koszulka Mistrzostwa Świata 2018 narodowe, aby wprowadzić konkurencję.

Finaliści są świadomi swoich przeciwników na etapie grupowym. Większość krajów zadebiutowało w nowych koszulkach do domu i na wyjeździe, w tym we Francji. Kraj został oficjalnie ujawniony i ma pewne zmiany w poprzednim dwukolorowym projekcie. W dalszym ciągu będą używane dwa kolory, chociaż główny korpus MŚ 2018 koszulka Francja będzie ciemniejszy od koloru niebieskiego niż szyja i ramiona. Koszulka wyjazdowa będzie biała i będzie miała powiedzenie "Nasze różnice nas jednoczą".

Obecna drużyna Les Bleus jest najlepszą drużyną paradowaną przez drużynę francuską od czasu mistrzostw świata w 2006 roku w Niemczech. Do tej pory zestawy dla Argentyny, Kolumbii, Peru, Anglii, Belgii, Szwajcarii, Japonii, Meksyku, Niemiec, Portugalii, Francji, Hiszpanii, Egiptu, Nigerii, Senegalu, Rosji, Szwecji, Urugwaju i Serbii. Jeśli chcesz, możesz go kupić na stronie klubykoszula.pl