PSG zajęło drugie miejsce w grupie H, po wygranej 1: 0 zeszłej nocy

PSG desperacko potrzebowało wygranej z Lipskiem, aby podtrzymać swoje nadzieje w Lidze Mistrzów UEFA 2020-21, jednak brazylijska supergwiazda zdołała spłacić pokładaną w nim wiarę, strzelając karę na początku pierwszej połowy, aby przypieczętować grę w PSG. przysługa.

nerwowy Paris Saint-Germain w honorowej Koszulki Piłkarskie wygrał 1: 0 u siebie w Lidze Mistrzów z marnotrawnym Lipskiem we wtorek. PSG zostało pokonane przez Bayern Monachium w finale ubiegłego sezonu, ale potrzebowało zwycięstwa po przegranej dwóch z pierwszych trzech meczów grupowych.

Tuchel obwiniał słabe wyniki swojej drużyny kontuzjami i zmęczeniem po pracowitym początku sezonu, ale w przyszłym tygodniu dąży do lepszej gry z liderami grupy, Manchesterem United.

Rzut karny został przyznany, gdy Marcel Sabitzer został dość ostro skazany na Angel di Maria tuż przy polu karnym. Neymar, ubrany w Koszulki Piłkarskie PSG, przyspieszył, by przetoczyć piłkę do domu z 12 jardów po swoim pierwszym golu w Lidze Mistrzów w tym sezonie, który był jego pierwszym startem od prawie miesiąca po kontuzji.

Thomas Tuchel pochwalił „serce” Paris Saint-Germain po rozczarowującym zwycięstwie 1: 0 w Lidze Mistrzów z RB Lipsk i odmówił przeproszenia za brzydkie zwycięstwo. Wynik oznacza, że ​​PSG przeskoczył Lipsk na drugie miejsce w grupie H dzięki lepszej różnicy bramek na dwa mecze przed końcem.