Wspaniałe podanie Luki Modric wysłało Bale'a na sprint

Real Madryt pokonał w środę Santiago Bernabeu, wygrywając 3: 0 nad Rzymem, aby obronić tytuł Ligi Mistrzów UEFA na komfortowy start. Zinedine Zidane odszedł, Cristiano Ronaldo również odszedł, wysłany na odległość 400 km w Walencji, ale reszta zespołu pozostaje. Fani w Koszulka Real Madryt szukają dalszego rozwoju. Niedawna dominacja Real w tym konkursie zawdzięcza wiele rekordowemu strzelcy Ronaldo, ale jego decyzja o wyjeździe na nowe pastwiska daje innym możliwość przyspieszenia. Real będzie chciał pokazać, że może rzucić wyzwanie na najwyższym poziomie bez gwiazdy, aw środę zrobili zachęcający krok w tym kierunku.

Romowie nadal powinni być w stanie uciec z grupy, która zawiera także CSKA Moskwa i Viktoria Pilzno, ale będą musieli być znacznie lepsi niż w środę. Chociaż pojawia się pogłos transferowy o Luka Modric, wciąż nosi Koszulki Piłkarskie i kontynuuje walkę o Real. Wspaniała passa Luki Modric wysłała Bale'a na sprint, a siła i tempo były nie do odparcia. Teraz, odpowiadając na wezwanie, aby poprowadzić tę drużynę, miał cel. Real Madryt skupia się teraz na meczu LaLiga Santander w ten weekend z Espanyolem.