Zestaw do domu Arsenal 2017/18 oficjalnie odsłonięty

Arsenal oficjalnie odsłonił swój domowy Koszulki Piłkarskie w sezonie 2017/18.

Nowa Koszulka Arsenal jest głębsza czerwień i po raz pierwszy od sezonu 2005/06 po raz pierwszy od sezonu 2005/06 znów powraca na prawdziwe kołnierze, kiedy to Arsenal nosił pamiątkową koszulkę. To będzie czwarty sezon w Arsenalu, który ma swój zestaw dostarczony przez Puma, z większością wydanych koszul, które okazały się popularne wśród zwolenników. Poza wydarzeniem Arsenał opublikował w ramach kampanii marketingowej szereg promocyjnych zdjęć - m.in. Alexis Sanchez, Mesut Ozil i Olivier Giroud, trzech graczy, których futures z klubem pozostaje niepewna, nosząc nowe Koszulka Arsenal.

Arsenal po raz pierwszy w Premier League po raz pierwszy będzie nosił nowy zestaw po otwarciu w dniu 12 sierpnia kampanii 2017/18 w domu do Leicester City. Fani Arsenalu mogą zamówić zestaw. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach koszulki Arsenal, odwiedź stronę sklep klubykoszula.pl.