Mbappe ma jeszcze rok na jego kontrakcie

Tam gwiazda Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, opuściła wczorajszy mecz lokalnego Superpucharu, co wywołało wiele kontrowersji dotyczących jego przyszłości w klubie. PSG nie chce sprzedać Mbappe ani stracić go na darmowym transferze latem przyszłego roku – ale niestety dla Les Parisiens ta decyzja nie leży w ich rękach. PSG jest coraz bardziej przekonane, że Mbappe będzie nosić Koszulka psg. „Jedyną rzeczą, która jest jasna, jest to, że pozostał mu rok na kontrakcie i będziemy go traktować jak zawodnika, któremu pozostało pięć lat na kontrakcie” – powiedział Pochettino.

Real Madryt nadal z zainteresowaniem monitoruje sytuację, a Los Blancos jest faworytem, ​​do którego można się włączyć, jeśli PSG zdecyduje się go sprzedać i uniknąć zwolnienia z transferu w 2022 roku. Mbappe dąży do sukcesu Ballon d'Or, a także chwały w Lidze Mistrzów ale odrzucił pomysł, że on i Neymar rywalizują o te same nagrody z tą samą Koszulki Piłkarskie klubową. Oczekuje się, że Mbappe otworzy nową umowę z PSG, chociaż może to nie być sprawa długoterminowa i po prostu krótkie przedłużenie.