Słowacja przeszła w tym roku 1-0-4

Jeśli chodzi o tytuł mistrza Europy UEFA 2020, zarówno Polska, jak i Słowacja są dalekie od zdobycia. Słowacja zaprezentowała jeden z najbardziej zdecydowanych występów w Mistrzostwa Europy 2021 Koszulki, aby pokonać Polskę w pierwszym meczu grupy E w Sankt Petersburgu. Słowacja miała problemy w 2020 roku, przegrywając trzy z ostatnich pięciu meczów tego roku, ale w tym roku przegrała 1:0-4.

Słowacja, Milan Skriniar jest niedawnym zdobywcą tytułu Serie A z Interem Mediolan i jest jednym z najbardziej niezawodnych obrońców Antonio Conte. Będzie kluczowy dla linii defensywnej swojej drużyny. Teraz zmierzą się ze Szwecją w piątek w Petersburgu, a Polska zmierzy się z Hiszpanią w Sewilli, która ma mnóstwo pracy do wykonania.

Koszmar Polski na arenie międzynarodowej trwa po fatalnym występie na mundialu w 2018 roku. Polska nie jest w najlepszej formie z zaledwie jednym zwycięstwem w ostatnich siedmiu meczach we wszystkich rozgrywkach, w tym w eliminacjach Ligi Narodów UEFA i Mistrzostw Świata FIFA 2022. Polska zwróci uwagę na swojego supergwiazdę w napastniku Robercie Lewandowskim. W koszulki Polski ma 66 bramek w 119 występach dla swojego kraju.