Anglia kieruje swoje myśli do przerażającej Francji

Francja zapewniła sobie awans do ćwierćfinału mistrzostw świata 2022, pokonując w niedzielę Polskę 3:1.

Olivier Giroud w Koszulki Piłkarskie został najlepszym strzelcem Francji w historii po tym, jak otworzył wynik zgrabnym wykończeniem po prostopadłym podaniu Kyliana Mbappé. Wcześniej Francuzi walczyli bardziej niż oczekiwano, choć ostatecznie nie miało to większego znaczenia, ponieważ Kylian Mbappe, który ma już pięć bramek w Pucharze Świata, po wznowieniu gry wyglądał na nie do powstrzymania.

Koszulki Piłkarskie Francji nie jest najlepszy w posiadaniu piłki ani nie jest najbardziej entuzjastyczny, ponieważ Giroud i Mbappe często są statyczni, a Griezmann musi schodzić do pomocy, aby zapewnić stabilność niskiemu blokowi. Czasami wyglądali na bezbronnych, a Polska wykazywała oznaki stwarzania zagrożenia.

Mbappé w koszulka Francja mistrzostwa świata 2022 przyszedł dzisiaj zagrać, a cały świat go obserwował. Strzelił dwa gole i ustawił pierwszy w dominującym pokazie umiejętności technicznych i atletycznych. Jego dwa gole były jego ósmym i dziewiątym golem w karierze na Mistrzostwach Świata, dzięki czemu wyprzedził Christiano Ronaldo i zrównał się z Lionelem Messim w trzech mistrzostwach świata mniej.

Anglia w Koszulki Piłkarskie przepyszny ćwierćfinał Mistrzostw Świata z Francją w sobotę, pokonując ich wczesne zmagania, aby zapewnić zdecydowane zwycięstwo 3: 0 nad Senegalem.

Margines zwycięstwa raczej pochlebiał drużynie Garetha Southgate'a, który przez pierwsze 30 minut miał trudności ze znalezieniem jakiegokolwiek rytmu, gdzie ich zaangażowanie w grę na krótkich dystansach przysporzyło im wielu problemów.

Podczas ostatniej iteracji mistrzostw świata Harry Kane z Anglii, także gwiazda Tottenhamu z Premier League, zdobył nagrodę dzięki swoim sześciu golom, które prawdopodobnie pomogły złagodzić cios Trzech Lwów, którzy przegrali 2: 0 z Belgią w meczu. mecz o trzecie miejsce.