Arsenal bliski przeniesienia Gabriela Jesusa z Manchesteru City

Arsenal zintensyfikował pogoń za napastnikiem Manchesteru City Gabrielem Jesusem i jest przekonany, że można zawrzeć umowę. Arsenal jest jednym z wielu klubów zainteresowanych Gabrielem Jesusem, który, jak się uważa, jest wyceniany przez City na 50 milionów funtów; 25-latek strzelił 13 bramek w zeszłym sezonie i zaliczył 12 asyst w 28 startach we wszystkich rozgrywkach.

Z Koszulki Piłkarskie Manchesteru City potwierdzającą podpisanie kontraktu przez Erlinga Haalanda z Borussii Dortmund, pojawiło się wiele spekulacji na temat przyszłości Gabriela Jesusa z Chelsea, a także Arsenalu związanego z brazylijskim napastnikiem.

Koszulka Arsenal miała nadzieję na podpisanie kontraktu z Jezusem, aby rozwiązać problemy środkowego napastnika, a Timo Werner czasami walczył o znalezienie siatki. Jesus strzelił 13 bramek i asystował 12 w 41 występach w City w tym sezonie, gola lub asysty co 103 minuty.

Z pewnością umowa dla reprezentacji Portugalii do lat 21 była zaskoczeniem dla prawie wszystkich i pojawiły się pytania, czy posunięcie rozgrywającego z Leicester City, Youriego Tielemansa, może być teraz zagrożone.

Jesus w Koszulki Piłkarskie strzelił 13 bramek i zaliczył 12 asyst we wszystkich rozgrywkach dla City w minionym sezonie i może grać na wszystkich pozycjach ofensywnych. Wyróżnia się również pressem i counter-pressing, które są kluczowymi aspektami stylu gry Artety.

Jesus noszący Koszulki Piłkarskie został uznany za następcę Sergio Aguero w 2017 roku, ale opuści Etihad, ponieważ nigdy nie zaliczył więcej niż 22 startów dla drużyny Pepa Guardioli w sezonie Premier League.

Żadna umowa z Jezusem nie jest tak odległa, jak ruch dla pomocnika Porto Fabio Vieiry, który przybył wczoraj do Londynu, aby poddać się badaniu medycznemu i zakończyć formalności związane z transferem o wartości początkowej 30 milionów funtów, który może wzrosnąć do 34 milionów funtów z dodatkiem. dalej.