BVB uratował remis 3-3 z drugiej połowy występu w Ingolstadt

Jest to scare żółtych i czarnych Koszulki BVB Borussia Dortmund zespołu. Borussia Dortmund walczy z powrotem z 2-0 i 3-1 deficytów uratować punkt na dzień meczu 8 ponieważ rozszerzyli swoje porażki do trzech meczów z szalonym 3-3 remis w Ingolstadt.

Po pokonaniu bardzo wymagających 97 minut w Lizbonie w środku tygodnia, BVB miał to ma łatwiejszego w Audi Sportpark. Ponad 15.200 widzów nosił Koszulki Piłkarskie na Audi Sportpark oglądania gry.

Czarne i żółte były wyraźnie z tyłu stopy na 45 minut przed dolnym klubu ligi. Jednak zrobili szybkich zmian. To się zmieniło sekund po Götze wszedł na murawę Castro, a Aubameyang podniesiona udać do domu Dembélé krzyż i 2-1. Szalony mecz! I było dużo bardziej przyjść ...