Czy Aubameyang przeprowadzi się do Arsenalu?

Czy słyszysz, że Emico Aubameyang zostanie przeniesiony do innych klubów? Daje nam ważną wskazówkę, że chce zastąpić Koszulki Piłkarskie numer 7 Alexisa Sancheza w Arsenalu.

Napastnik Dorussia Dortmund został wykluczony ze składu drużyny, który w piątek wieczorem zremisował 1: 1 z Herthą Berlin. Niespodziewanie grał w halowym meczu z kolegą z drużyny i został złapany w koszulka z numerem siedem podczas przyjaznego kickabout. Przyciągające wzrok postacie! ! ! Wiele Mediów opublikowało te fotografie. Koszulka Arsenal numer 7 została zarezerwowana dla odejścia Alexisa Sancheza, który w krótkim czasie stanie się graczem Manchesteru United.

Jak informowaliśmy, szef Dortmundu Michael Zorc pojedzie do Londynu, aby omówić transfer Aubameyanga. 28-letnia Gabonka chętnie bierze Koszulki Piłkarskie Arsenal z numerem 7 Alexisa Sancheza, mimo że fani nie chcą, aby się ruszył.