Firmino jest gotowe do rocka

Być może wpadli na teren znany z letnich wakacji, ale Liverpool wciąż jest w pracy. Zniszczony Mohamed Salah w Koszulki Piłkarskie przyciągnął tłum, gdy gwiazda Liverpoolu szybko drzemała na podłodze. Drużyny zmierzą się na Anfield w drugim meczu półfinału Ligi Mistrzów po tym, jak Liverpool przegrał 3: 0 w zeszłym tygodniu w Hiszpanii. Jednakże, gdy dwóch jego napastników zostało wykluczonych na spotkanie z Barceloną, kierownik został zapytany, jak zamierza podejść do konkursu. Odpowiedział: „Podejście? Próbujemy wygrać tę grę, pomyślałem, że to ma sens. ”Zarówno Mane, jak i Salah są znani z elektryczności na skrzydłach, z ich szybkimi zdolnościami dryblingowymi, kluczowymi dla ataku Liverpoolu.

Po nieobecności w końcowych etapach sezonu Premier League Firmino jest gotowy do rocka po wyruszeniu na kontynent przed drużyną i przywita tam chłopców. Salah strzelił 26 goli i Firmino 16 w tym sezonie. Fani w Koszulka liverpool martwią się, nie mając ich. Wielu z nich miało już krótkie wakacje po zakończeniu sezonu Premier League, a Zjednoczone Emiraty Arabskie były popularnym celem podróży.