Germán Pezzella przyłącza się do ACF Fiorentina

Germán Pezzella będzie nosił Koszulka ACF Fiorentina nr 20. Klub ogłosił podpisanie argentyńskiego obrońcy z Real Betis na wypożyczenie z możliwością zakupu.

26-latek, który dwa lata temu dołączył do Betis z River Plate, reprezentował swój kraj na poziomie Under-20 i Under-23. Germán Pezzella ma 20 kapsli i 3 bramki w koszulki piłkarskie drużyny Under-20 w kraju. Zostanie poddany badaniu lekarskiemu. Fiorentina zapłaci Real Betis 500 000 euro za swoje usługi w tym roku, z możliwością zakupu go za 10 mln euro po tym. Miał nosić Koszulka River Plate, którą wygrał Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Recopa Sudamericana i Argentyńską Ligę.

Jest 12. graczem, który dołączył do Fiorentina podczas tego okna transferowego. Czy go lubisz? Jakiego sposobu podtrzymasz? Kupowanie koszulki Pezzella jest jednym z Twoich wyborów.