Gwiazda NBA odwiedza PSG

Zawodnik Minnesota NBA Timberwolves Karl-Anthony Towns położył się na Koszulki Piłkarskie PSG i pozował kolorystycznie klubów.

Paryż Saint-Germain przyciąga gwiazdy. Po ostatnich latach Kevin Durant, Ben Simmons czy Draymond Green, 21-latek z Minnesota Timberwolves, dołączyli do listy graczy z NBA, którzy widzieli Koszulka Paris Saint Germain. To jest zmiana najlepszego młodego piłkarza NBA (początkujący) w 2016 roku, aby odwiedzić klub stolicy. Karl-Anthony Towns jest daleki od bycia pierwszym amerykańskim koszykarzem, który ma być wyświetlany z koszulką PSG.

NBA koszykarz Karl-Anthony Towns jest nowym fanem PSG. To świetny facet. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mistrzem, on na to zasługuje.