Mišić i Rúben Ribeiro pracują już w Sporting Lizbona

Sporting ma dwóch graczy w zimie. Numery Koszulki Piłkarskie dwóch graczy są potwierdzone.

Josip Mišić został wzmocniony na rzecz pomocy Sporting. 23-letni chorwacki pomocnik twierdzi, że jest to "wielki krok" w jego karierze i chętnie podpisuje kontrakt z "wielkim klubem". Wręcz przeciwnie, Jorge Jesus miał już do swojej dyspozycji Rúben Ribeiro, kolejny ze wzmocnień rynku zimowego. Rúben Ribeiro będzie nosił Koszulka Sporting Lisbon 7, a Mišić wybierze koszulka z numerem 27.

Josip Mišić, zatrudniony przez Rijekę, zakończył swoją pierwszą sesję treningową w Akademii Alcochete ze swoimi nowymi kolegami. Przypomina się, że Mišić podpisał kontrakt z Sporting do czerwca 2023 r. Z wartością transferu 2,75 mln euro. Rúben Ribeiro ma pracować w piątek po raz pierwszy z lwami.