Óliver Torres jest nowym numerem 10 FC Porto właściciel

22 lata Óliver Torres wykonał 39 meczów i strzelił trzy bramki z Koszulka FC Porto. Gracz otrzyma ważną umowę do czerwca 2022 roku.

Óliver Torres był jednym z ważnych zawodników w sezonie przed Porto FC. Jednak Óliver Torres opuścił "30", ponieważ FC Porto ogłosił oficjalną numerację swojej drużyny. Nie nosił Koszulki Piłkarskie numer 30; Zwykła liczba, którą wykorzystał w zeszłym sezonie, do 2017/18 wybrał "10", który był w posiadaniu André Silvy, tymczasem przeniesiony do AC Milan.

Przede wszystkim oficjalne numerowanie nowej ery jest powodem niezadowolenia niektórych zwolenników. To dlatego, że niedawno kupił koszulka 30 lat Óliver Torres. Óliver Torres już odpowiedział, obiecując zaoferować mu nową koszulka.