Paulo Dybala oferowane Koszulka Juventus piosenkarka M Pokora

M Pokora spotkał Paulo Dybala, który zaproponował mu Koszulki Piłkarskie, gdy mecz pomiędzy Juventus i Interem.

Matt Pokora to francuski piosenkarz i autor piosenek, który sprzedał ponad 3 miliony rekordów w samej Francji. Podczas ceremonii Melty Future Awards, która odbyła się w Grand Rex w Paryżu, wiele talentów zostały nagrodzone, w tym M Pokora. Jednak piosenkarka nie był fizycznie obecny, aby odzyskać swoją nagrodę, ale uczęszczał mecz Juventus-Inter Mediolan. Dostał szansę spotkać Paulo Dybala, którzy go wielkim darem wykonany- Koszulka Juventus.

Chociaż Paulo Dybala nie wynik z Interem Mediolan, to nie powstrzymało go oferując jersey Matt Pokora po meczu. Zarówno M Pokora i Paulo Dybala mają wspólne zdjęcie z ich spotkania, uważając, aby podziękować sobie nawzajem na ich Instagram.