Prezes Bayernu Monachium: PSG nie może sobie pozwolić na dyrektora sportowego takiego jak Antero Henrique

Prezes Bayernu Monachium, Uli Hoeness, powiedział, że PSG powinien zwolnić dyrektora sportowego Antero Henrique po tym, jak negocjacje między klubami o przelewy stały się dyskusyjne. PSG złożył oferty na rzecz obrońcy Bayernu, Jerome'a ​​Boatenga i portugalskiego międzynarodowego Renato Sanches, ale sposób, w jaki Henrique zajmował się jego sprawą, opuścił Hoeness. Hoeness powiedział kickerowi: "Ten człowiek nie jest reklamą tego klubu, a jeśli PSG chce być jednym z wiodących klubów na świecie, nie stać go na takiego dyrektora sportowego jak on." Hoeness twierdził, że Henrique źle się zachował w swoich negocjacjach dla obu graczy, chociaż nie wdawał się w szczegóły. Wygląda więc na to, że nie zdejmują Koszulki Piłkarskie.

Kicker poinformował, że Henrique wzbudził zainteresowanie Sanches i życzył sobie, aby mógł nosić Koszulka PSG i walczyć o nich, a następnie przerwał wszystkie rozmowy następnego dnia, powodując, że Hoeness powiedział, że Henrique szkodzi reputacji PSG. Bayern Monachium również powiedział, że zawarli umowę z Sanches, ale PSG próbował potem je sprowadzić. Hoenes nie jest jedyną starszą osobą z Bayernu, która krytykowała Henrique'a, a dyrektor sportowy Bayern Hasan Salihamidzic przyszedł mu z pomocą, przyznając, że taktyka negocjacyjna PSG była dziwna.