Real Madryt ustalił cenę Borham Mayoral na 10 milionów euro

Według raportu Marca Real Madryt wycenił głowę Borji Mayoral na 10 milionów euro. 25-latek, który ma kontrakt na Santiago Bernabeu do lata 2023 roku, chce zostać, ale Madryt chętnie pozwala mu odejść.

Real Madrid pelipaita wypożyczyła go w ciągu ostatnich kilku sezonów, ale są gotowi zarobić na zawodniku. Pięć lat później napastnik wrócił do kompleksu treningowego Realu z dobrą reputacją, jaką był jego występ w Romie w sezonie 20-21.

W tym roku Mayoral w jalkapallo pelipaidat był w stanie strzelić 17 goli w 45 meczach, czyli podpisał kontrakt z najlepszymi postaciami w swojej karierze.

Borja Mayoral w jalkapallo pelipaidat rozpoczął swoją młodą karierę w madryckiej Agrupacion Deportiva Parla, zanim w 2007 roku jako dziesięciolatek dołączył do Realu Madryt. Getafe jest obecnie uważany za jednego z głównych kandydatów do podpisania kontraktu z Mayoralem, ponieważ Real Madryt nie jest obecnie rozważa zaproponowanie mu przedłużenia umowy.

Szef Realu Madryt, Carlo Ancelotti, jest podobno wielkim wielbicielem Mayorala w jalkapallo pelipaidat i śledził go uważnie podczas jego pierwszego roku w stolicy Włoch, kiedy zanotował 17 goli i 7 asyst we wszystkich rozgrywkach.

Mayoral włamał się do pierwszej drużyny Madrytu w 2015 roku, ale od tego czasu prawie wiecznie jest na wypożyczeniu - cieszył się chwilami w Wolfsburgu, Levante, Roma i Getafe.

Jego usługami zainteresowane są dwa kluby La Liga: Celta Vigo, który w La Liga zajął 11. miejsce oraz jego były klub Getafe, który w zeszłym roku zajął 15. miejsce w tabeli. We Włoszech AS Roma José Mourinho, podobnie jak Bolonia i promowana Monza, myślą o Borji Mayoral.