Van Persie interakcje z kibiców na lotnisku

Robin van Persie została przyjęta z powrotem do Anglii przez kibiców Manchester United. Był szczęśliwy podpisać zdjęcia i Koszulki Piłkarskie fanów oczekujących i interakcje z kibiców na jego przybycie.

Fani Manchester United czekał na jego przybycie na lotnisko. Fani Manchester United był wyraźnie zachwycony widząc go z powrotem na ojczystej ziemi. Van Persie był witany przez wielu zwolenników, kiedy przybył na lotnisko w Manchesterze w środę wieczorem. On uśmiechnął się i chętnie witają tłumy, a nawet podpisał 'Van Persie 20' Koszulki Manchester United z jego pobytu w klubie.

Van Persie workach 58 goli w 105 meczach w ciągu trzech sezonów na Old Trafford, po przeniesieniu w 2012, który zakończył karierę z Arsenal osiem lat.