CR7 z polami dziecięcymi działa Pucharze Konfederacji

Cristiano Ronaldo podpisał Koszulki Piłkarskie dla Dzieci, która weszła z nim na pole przed Portugalią-Chile i chwila została przechwycona przez fotografów finału Confederations Cup.

Mecz kwalifikacyjny do półfinału Pucharu Kontynuacji Konfederacji, a Portugalia i Chile zostały wyróżnione przez ekscytującą chwilę. Gra może być magiczna dla Cristiano Ronaldo, który robi wszystko dobrze. Nie zignorował dziecka przed ceremoniami i podążał za jego prośbą, podpisując młodych fanów Koszulki Piłkarskie przed paroma minutami przy pierwszym gwizdku.

Pomiędzy klubami a reprezentacją, Ronaldo osiągnął rekord ponad 50% pod względem finału. Jeśli chcesz znaleźć kluby koszula, dzieci, kobiety, możesz kliknąć na sklep ze koszulka.

Po więcej informacji, odwiedź http://www.klubykoszula.pl/CR7-podpisal-koszulka-dzieciecy-w-Pucharze-Konfederacji