Haaland będzie na szczycie listy życzeń każdego przyszłego lata

Erling Haaland jest jednym z najważniejszych celów transferowych najlepszych europejskich klubów, nosząc Koszulki Piłkarskie i strzelił 76 goli w 75 występach dla Borussii Dortmund, odkąd dołączył do klubu w styczniu 2020 roku. Haaland poradził sobie znakomicie, aby postawić się na tej pozycji gdzie może wybrać swoją przyszłość ORAZ otrzymać ogromną pensję. Norweski reprezentant jest obecnie jednym z najgorętszych obiektów w światowej piłce nożnej. Haaland będzie na szczycie listy życzeń każdego przyszłego lata, gdy stanie na czele listy supergwiazd nowej generacji w świecie futbolu.

Większość fanów w Koszulka real madrid nie widziała rywala FC Barcelony jako poważnego pretendenta do pozyskania w pierwszej kolejności napastnika Borussii Dortmund, Erlinga Haalanda. Barcelona chciałaby Haaland, ale ma trudności, by sobie na niego pozwolić, a Bayern Monachium mógł sobie na niego pozwolić, ale nie uważa się, że jest to tak prawdopodobny cel podróży. Real Madryt uwielbia inwestować w supergwiazdy, które nie osiągnęły jeszcze swojego prawdziwego szczytu. Ronaldo jest także wielkim fanem Haalanda, a nawet określił go jako jednego z graczy, który mógłby pójść w jego ślady.