Manchester United może formalnie licytować Christophera Nkunku w przyszłym tygodniu

Na początku tego roku doniesiono, że Nkunku został dodany do listy letnich celów United, a gracz przeszedł na wspaniały sezon, zdobywając 34 bramki. Był jednym z najlepszych napastników w światowej piłce nożnej w ostatnim sezonie, co wydaje się pozostawiać ślad na Old Trafford.

Koszulka Manchester United złoży w przyszłym tygodniu ofertę dla Christophera Nkunku, który będzie chciał pokonać Chelsea z podpisem pomocnika. Chelsea jest również zainteresowana podpisaniem tego lata z Christopherem Nkunku z RB Lipsk i wierzy, że ma szansę na wyciągnięcie go z niemieckiego klubu, zgodnie z doniesieniami.

Nkunku noszący Koszulki Piłkarskie jest wysoko oceniany przez Ralfa Rangnicka z Manchesteru United, który podobno był zszokowany, gdy dowiedział się, że jego własny wydział skautingu nie patrzy w przyszłość.

Koszulki Piłkarskie Borussii Dortmund była zainteresowana podpisaniem kontraktu z Wernerem, ale wydaje się, że oziębła umowa z powodu kosztów. Wyceniony na zaledwie 17 milionów funtów na CIES, Hiszpan może być naprawdę sprytnym interesem dla Blues, o których mówi się, że są zainteresowani.

Według nowego raportu Floriana Plettenburga „Istnieje dobry kontakt między Koszulki Piłkarskie Manchester United a kierownictwem Christophera Nkunku. Mówi się, że oficjalna oferta może DOTRZEĆ do Lipska w przyszłym tygodniu”.

Real Madryt musi przewrócić stronę po fiasku Mbappe. Pozytywne jest to, że klub ostrożnie zarządza swoimi kasami i jest obecnie jedną z największych marż gotówkowych w Europie. Mając to jako założenie, kilku graczy pojawiło się jako kandydaci do gry dla Carlo Ancelottiego.