Fraser Foster przeprowadzi się do północnego Londynu natychmiast po wygaśnięciu umowy ze świętymi.

Spurs chciał sprowadzić 34-latka do północnego Londynu w weekend. Jego kontrakt w Southampton wygasnie tego lata i będzie mógł dołączyć do strony Antonio Conte podczas bezpłatnego transferu.

Forster noszący Koszulki Piłkarskie opuścił ostatnie dwa mecze Saints w tym sezonie z powodu kontuzji pleców. Jest to rozsądne podpisywanie Spurs na początku okna. Nulifikuje problem, który musiał zostać uchylony, aw Forster przynoszą gracza z torbami Premier League, i oczywiście doświadczenie w konkursie kontynentalnym od jego pobytu w Celtic.

34-latek był w Hotspur Way w środę, aby mieć swoje medyczne, a jeśli 34-latek przeprowadzi się do stolicy, może to przesunąć Golliniego w dół z kolejności dziobania.

Obecny bramkarz numer dwa Pierluigi Gollini noszący Koszulki Piłkarskie ma powrócić do Atalanta pod koniec swojego zaklęcia pożyczki, a Spurs chce go zastąpić opcją domową. Forster opuszcza St Mary po 162 występach w ciągu ośmioletniego zaklęcia.

Urodzony w Hexham Forster został odebrany przez Newcastle United Koszulki Piłkarskie jako młodzieniec po kultowym klubie Wallsend Boys.

Jeśli chodzi o Koszulka Tottenham Hotspur, uwaga przejdzie teraz na wzmocnienie pozycji na polu. Doniesiono, że aż czterech kolejnych graczy można podpisać po przybyciu Forstera, a klub atakuje środkowy obrońca, skrzydło, środkowym pomocnikiem i napastnikiem.

Oczekuje się, że zakończenie umowy będzie pierwszym biznesem pracowitego lata dla klubu północnego Londynu, który jest gotowy na poparcie Antonio Conte na rynku transferowym.

Większość akcjonariuszy Enic pompowała w tym tygodniu 150 milionów funtów kapitału, aby pomóc Conte w budowie drużyny zdolnej do konkurowania o wyróżnienia krajowe i europejskie.