Dla Lewandowskiego Bayern to historia

Robert Lewandowski jest otwarty na perspektywę przeniesienia się do Realu Madryt w letnim okienku transferowym ze względu na jego szerokie powiązania z Barceloną.

Barcelona upiera się, że stać ich na reprezentację w kadrze 129, pomimo problemów finansowych, ale jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia, jest mało prawdopodobne, by przeniósł się do rywala Realu.

Trener Xavi Hernandez powiedział we wtorek, że jego Koszulka FC Barcelona musi zostać odbudowana po burzliwym sezonie, ale odmówił wyciągnięcia wniosku, czy Robert Lewandowski był celem transferowym.

Kiedy Koszulki Piłkarskie Bayernu w końcu straci Mullera, Neuera i Lewandowskiego, będzie trochę pustki na trzech oddzielnych pozycjach dla graczy, którzy byli niezmiernie integralną częścią sukcesu Bayernu przez lata.

„Dla Roberta Bayern to już historia” – wykrzyknął Zahavi przed wszystkim innym. Następnie zaczął mówić o potencjalnym ruchu i ich planach przed letnim oknem transferowym. Zahavi mówi, że problem Lewandowskiego nie dotyczy dodatkowych pieniędzy. „Od miesięcy czuł się lekceważony przez osoby odpowiedzialne (w Bayernie), to prawda.

Zahavi w Koszulki Piłkarskie mówi, że ma nadzieję, że starsze postacie Bayernu „pomyślą o tym ponownie” i dadzą Lewandowskiemu szansę „spełnienia marzenia na całe życie i przeniesienia się do klubu (Barcelona), o którym zawsze marzył”.

Środkowy napastnik ma jeszcze rok na kontrakcie, ale tego lata chce zejść z klubowej Koszulki Piłkarskie. Lewandowskiego kusi przeprowadzka do Barcelony, bo chce doświadczyć nowej ligi i nowego stylu gry.

FC Barcelona zdecydowała się złożyć oficjalną, pisemną ofertę dla napastnika Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego, na łączną kwotę około 32 milionów euro.

Płodny napastnik Bayernu Monachium Lewandowski, który piąty rok z rzędu był najlepszym strzelcem Bundesligi w zeszłym sezonie, jest mocno powiązany z Barceloną. Lewandowski strzelił 50 bramek w 46 występach dla Bayernu w tym sezonie.