Mohamed Salah wolałby dołączyć do rywali Premier League

Sadio Mane chce zapewnić sobie odejście z Liverpoolu, ale kolega z drużyny i kolega z drużyny Mohamed Salah tego lata nigdzie się nie wybiera, niezależnie od tego, czy podpisze nowy kontrakt. Mohamed Salah podobno nie szuka długoterminowego kontraktu i byłby skłonny podpisać nowy dwuletni kontrakt z Liverpoolem, jeśli spełnią jego żądania płacowe.

Po starciu twarzą w twarz z ludźmi Pepa Guardioli na krajowych i europejskich scenach w ciągu ostatnich kilku lat, przejście Salah na stadion Etihad tylko wzmocniłoby City, jednocześnie osłabiając ich głównego rywala o tytuł.

29-latek w Koszulka Liverpool wygrał Premier League, Puchar Anglii, Ligę Mistrzów UEFA i Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA z The Reds podczas niesamowitego pięcioletniego okresu.

Salah w Koszulki Piłkarskie był najlepszym strzelcem Premier League z 23 golami, ale w sześcioosobowej krótkiej liście nie ma miejsca dla Son Heung-mina z Tottenhamu Hotspur, który dzielił nagrodę z reprezentantem Egiptu.

Gdyby Salah ubrany w Koszulki Piłkarskie miał przenieść się do innego klubu Premier League, jedynymi, którzy są w stanie zapłacić mu to, czego zażąda, są dwaj z Manchesteru i Chelsea. Manchester City, który był już w Chelsea, a Manchester United jest obecnie w bałaganie, wydaje się jedyną realną opcją.

Mohamed Salah w Koszulki Piłkarskie ponownie będzie kluczem w przyszłym sezonie i jeśli doniesienia są prawdziwe, przez wiele kolejnych sezonów. Według Pedro Almeidy przedłużenie jego kontraktu z Liverpoolem jest „prawie gotowe”, co kończy trwającą od miesięcy sagę.

Wygląda na to, że to lato będzie kluczowe dla przyszłości Salaha, a kibice Liverpoolu na całym świecie desperacko chcą go przedłużyć, zwłaszcza po niedawnych doniesieniach sugerujących, że Sadio Mane może przenieść się do Bayernu Monachium.