Renato Sanchez jest o krok od Mediolanu

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielu sugerowało, że Sanches jest idealnym zamiennikiem Kessie tego lata. Jednak w rzeczywistości różnią się stylem gry, dlatego Portugalczyk powinien być postrzegany jako świetne wzmocnienie.

Di Stefano w Koszulki Piłkarskie dodaje, że Renato Sanches jest pierwszym celem na liście i może grać nie tylko jako środkowy pomocnik, ale także w razie potrzeby jako rozgrywający, co czyni go użytecznym.

Kierownictwo Rossoneri próbowało podpisać kontrakt z Renato Sanches w styczniu, ale nie znaleziono porozumienia z graczem co do warunków osobistych. Franck Kessie zdecydował się opuścić AC Milan pod koniec miesiąca, ponieważ jego kontrakt wygasa, a Rossoneri szukają pomocnika.

Sanches noszący Koszulki Piłkarskie ma wysoki sufit i wykazał się doskonałymi umiejętnościami technicznymi jako gracz. Jest bardzo ceniony przez Rossoneri, a klub w Mediolanie ma nadzieję, że wkrótce zakończy transfer z Lille.

W międzyczasie Koszulka AC Milan zostały również połączone z gwiazdą Club Brugge, Charlesem De Ketelaera. Mendes jest także agentem Rafaela Leao, a pozytywne zakończenie rozmów z Sanches może pomóc Milanowi odnowić kontrakt skrzydłowego. Miejmy nadzieję, że tak będzie.

Koszulki Piłkarskie Rossoneri chce zainwestować w trójząb, a konkretnie w prawe skrzydło, ale problem z Domenico Berardi jako celem polega na tym, że Sassuolo chce sprzedać go za 40 milionów euro, a jest to kwota, której Milan nie wydaje się być skłonny zapłacić.

Dlatego zbliżające się przybycie pomocnika Lille nie ma na celu zastąpienia Kessie, ale raczej wzmocnienie składu i zrównoważenie sytuacji liczbowej. Zagra oczywiście w tandemie pomocnika, ale jego rola jest inna.