Liverpool FC odrzuca pierwszą ofertę Bayernu dla Sadio Mane

Mane po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych napastników w Premier League w zeszłym sezonie, zajmując piąte miejsce w wyścigu o Złoty But, gdy Liverpool zdobył dwa krajowe trofea.

Wcześniej w tym tygodniu Mane ubrany w Koszulki Piłkarskie zasugerował, że spełni życzenia fanów swojego kraju, opuszczając the Reds. To zakończyłoby błyskotliwy sześcioletni pobyt na Merseyside, podczas którego strzelił 120 goli w 269 meczach.

Koszulki Piłkarskie Bayernu Monachium sprawiła, że ​​30-latek stał się głównym celem i wygląda na to, że już planuje przenieść się do Bawarii.

Transfer gdzie indziej byłby najbardziej sensowny dla Mane'a, z Bayernem Monachium najbardziej zainteresowaną stroną. Podobno pierwsza oferta Bawarczyków wynosiła około 21,3 miliona funtów, ale Liverpool będzie naciskał na wyższą opłatę.

Wygląda na to, że porozumienie nie jest już odległe, ale skupienie się na tym, kogo Koszulka Liverpool mogłaby sprowadzić, by zastąpić swój genialny numer 10, Darwinem Nunezem z Benfiki, popularnym wyborem wśród kibiców, ale wielu innych również jest powiązanych.

Danny Murphy uważa, że ​​Liverpool zastąpił już Koszulki Piłkarskie Sadio Mane, który ma opuścić the Reds tego lata. Były pomocnik Anglii powiedział, że Luis Diaz został sprowadzony, aby zająć miejsce w reprezentacji Senegalu, a The Reds już wiedzieli o prawdopodobnym odejściu Mane'a.

Jest piłkarzem światowej klasy, a liga niemiecka rozwinęła światowej klasy piłkarzy, takich jak Sancho, Dembele, Aubameyang, Lewandowski, ale myślę, że jest pierwszym światowej klasy piłkarzem od 15 czy 20 lat, który dołączył do Bundesligi.

Mane strzelił 120 goli w 269 występach dla Liverpoolu i wygrał Premier League, Champions League, FA Cup, League Cup i Club World Cup na Anfield.