Obrona The Reds jest doskonała

Virgil van Dijk uważa, że ​​Manchester City podjął ostrożne podejście na Anfield to znak, że Liverpool zdobył "szacunek" Pepa Guardioli. Zwrot Liverpoolu w wysokości 20 punktów po ośmiu meczach jest równy ich najlepszym startom w sezonie Premier League. Fani w Koszulka liverpool są podekscytowani tym wynikiem. Jedna rzecz jest jasna; Obrona the Reds jest doskonała i jest gotowa do złamania 40-letniego rekordu klubu. To była szansa Liverpoolu, aby udowodnić, że w tym roku nie tylko konkuruje z City w bezpośredniej konfrontacji, ale także w trakcie sezonu.

Van Dijk uważa, że ​​tytuł nie zostanie rozstrzygnięty przez głośne spotkania, takie jak niedzielne mecze, a raczej mecz Liverpoolu z Huddersfield Town po przerwie międzynarodowej. Klopp zmodyfikował także styl The Reds w poszukiwaniu większej kontroli i dyscypliny taktycznej, co oznacza mniejsze ryzyko. Jednak wczoraj Liverpool anulował szybki atak i dał mu kilka cennych okazji. Guardiola i Klopp znają się na sobie zbyt dobrze. Nosząc Koszulki Piłkarskie, zbyt dobrze zdają sobie sprawę z mocnych stron innych. Dzielą się, szczerze mówiąc, zbyt dużym "szacunkiem", by pożyczyć słowo Kloppa.