Paulo Dybala prawdopodobnie przegapi mecz Chelsea

Massimiliano Allegri ma nadzieję, że Paulo Dybala w Koszulki Piłkarskie nr 10 wróci do gry „tak szybko, jak to możliwe”, ale argentyński napastnik może przegapić nadchodzący mecz Ligi Mistrzów z Chelsea.
Juventus wyznaczył swój 20-osobowy skład do starcia z Lazio, bez Giorgio Chielliniego i Paulo Dybali. Dybala może teraz przegapić kolejny mecz dla Bianconeri, a raport sugeruje, że może nosić Koszulka Juventus i być w stanie zmierzyć się z Atalantą w weekend.
Argentyński napastnik przegapił zwycięstwo Juventusu 1:0 nad The Blues we wrześniu z powodu kontuzji mięśni. Gaffer jest ostrożny i mówi, że będzie go monitorował przed meczem Serie A. „Nie ma nic poważnego, ale cielę jest podstępne”. Allegri w Koszulki Piłkarskie powiedział na konferencji prasowej, cytowany przez Football Italia.
Według Tuttosport i Tuttojuve, Dybala prawdopodobnie przegapi nadchodzący mecz Ligi Mistrzów z Chelsea we wtorek. Powrót Dybali będzie niepokojący dla Chelsea, która musi pokonać Juventus, aby mieć szansę na ukończenie na szczycie swojej grupy UCL.
Jednak nie warto ryzykować Dybali, a atakujący powinien pojawić się w grze tylko wtedy, gdy jest wystarczająco sprawny. Argentyński napastnik zdjął Koszulka Juventus i opuścił już sześć meczów na 16 z powodu kontuzji, ale jest najlepszym strzelcem Juventusu w tym sezonie z sześcioma golami w 11 występach. Dybala jest bliski podpisania nowego kontraktu w klubie, ale jego długoletnia sprawność powinna być niepokojąca.