Polak negocjuje warunki nowej umowy

Bayern Monachium po raz siódmy z rzędu wywalczył mistrzostwo Niemiec, ale ponownie zabrakło sukcesu w rozgrywkach na arenie międzynarodowej. fani w Koszulka Bayern Monachium nigdy nie zrezygnują z ostatecznego honoru. Zwłaszcza że przez czytelników Kickera Havertz został uznany za najlepszego piłkarza minionego sezonu, pokonując m.in. Roberta Lewandowskiego. To talent, jaki zdarza się raz na 100 lat. To normalne, że w pewnym momencie będzie chciał odejść - powiedział Rudi Voeller, dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen. Niedawno media informowały, że 31-latka chce zakontraktować AS Roma.

Szczególnie, że Polak negocjuje warunki nowego kontraktu z mistrzem Niemiec i choć na razie nie może dogadać się w kwestii jego długości, to złożenie podpisu wydaje się kwestią czasu. Kibice liczą jednak na większą aktywność transferową zwłaszcza w kontekście zawodników ofensywnych. Więc nadal nie wiemy, kto będzie nosił czerwoną Koszulki Piłkarskie. Na pewno trzeba też kupić skrzydłowych, którzy wypełnią lukę po odchodzących Arjenie Robbenie i Francku Riberym. 35 mln euro Bayern zapłacił już też za innego mistrza świata - prawego obrońcę Benjamina Pavarda, który do tej pory grał w VfB Stuttgart. Przed mistrzami Niemiec w tym sezonie jeszcze jeden mecz. Zmiany w drużynie zajść jednak muszą, bo Bayern jest "tylko mistrzem Niemiec'.