Kevin De Bruyne to niezwykła obecność

Był to gol godny zdobycia tytułu Premier League, nawet jeśli jest dopiero styczeń, a do rozegrania pozostały jeszcze cztery miesiące sezonu. Wspaniały strzał pomocnika Kevina De Bruyne pomógł Manchesterowi City w wygranym 1:0 meczu z Chelsea w sobotę. Fani w Koszulka Manchester City byli podekscytowani tym wynikiem.

Podopieczni Pepa Guardioli najwyraźniej sprawiają, że wyścig o upragnioną koronę Premier League to bułka z masłem, mając przed sobą wspaniałą passę jedenastu wygranych przed spotkaniem ligowym z Chelsea. Wszystko wskazuje na ekscytujące starcie, a De Bruyne mówi, że on i jego koledzy z drużyny nie mogą się doczekać, aby założyć Koszulki Piłkarskie i dołączyć do konkursu.

Kevin De Bruyne jest pod pewnymi względami niezwykły. Ma standardowe szerokie portfolio ról, od głębokiego pomocnika do fałszywej dziewiątki. „Wygraliśmy to, co zrobiliśmy razem, a teraz chcę go bardziej naciskać; jest światowej klasy graczem w Koszulki Piłkarskie, ma pokorę, jest skromny” – powiedział Guardiola zapytany o De Bruyne. De Bruyne, który ostatnio był w dobrej formie po walce z szeregiem ciężkich kontuzji w ciągu ostatniego roku, dodał: „Udało nam się wygrać je wszystkie, więc jesteśmy w dobrej formie i mamy trochę przewagi, ale my chcę spróbować i utrzymać to.”