Real Madryt bliski podpisania nowego długoterminowego kontraktu z Winicjuszem

Vinicius Jr „jest bliski uzgodnienia ogromnej nowej umowy z Realem Madryt, dzięki której jego zarobki podwoją się do 8,6 mln funtów rocznie”, ponieważ Los Blancos chce odeprzeć ataki PSG i Newcastle „anty-państwowym uwolnieniem klubu”. klauzula warta 870 milionów funtów”

Madryt miał początkowo Koszulki Piłkarskie, który początkowo miał nadzieję, że zwiąże go z umową, która będzie obowiązywać do 2028 roku, ale musiał zadowolić się krótszym zobowiązaniem, zgodnie z życzeniem gracza.

21-letni brazylijski napastnik w Koszulki Piłkarskie cieszył się zapierającym dech w piersiach sezonem dla drużyny Carlo Ancelottiego, strzelił 22 gole i zaliczył 20 asyst w 52 meczach.

Jedyny aspekt, który pozostaje do uzgodnienia, to długość nowej umowy, przy czym obecna kończy się w 2024 r. Real Madryt zaproponował przedłużenie jej do 2028 r., ale, jak informowaliśmy miesiąc temu, Winicjusz wolał nieco krótszy okres, do 2026 r. lub 2027.

Benzema i Vinicius Junior w Koszulka Real Madrid są obecnie z pewnością jednym z najbardziej produktywnych duetów strajkowych w światowej piłce nożnej i nie wykazują żadnych oznak spowolnienia. Chociaż Francuz zbliża się do trzydziestki, Winicjusz ma dopiero 21 lat, co oznacza, że ​​jego najlepsze dni z pewnością przed nim.

Reprezentant Brazylii strzelił 17 goli i zaliczył 13 asyst w 35 występach w La Liga w zeszłym sezonie, a także cztery gole i siedem asyst w 13 występach w Lidze Mistrzów, ponieważ drużyna Carlo Ancelottiego zdobyła oba trofea w sezonie 2021-22.

Winicjusz jest obecnie na wakacjach ze swoją ukochaną Koszulki Piłkarskie w Stanach Zjednoczonych, ale po powrocie spotka się z klubem, by podpisać umowę z prezydentem Florentino Perezem.

Winicjusz strzelił 22 gole i 20 asyst w 52 występach we wszystkich rozgrywkach w zeszłym sezonie, stając się prawdziwie światowej klasy napastnikiem.